[Update] Pobřežní hlídka (2017) | baywatch.2017 – POLLICELEE

baywatch.2017: นี่คือโพสต์ที่เกี่ยวข้องกับหัวข้อนี้

Sebetrýznit se lze mnoha vynalézavými způsoby. Můžete si třeba vrážet pod nehty manikurní nůžky, stovku hřebík do ucha, vyřezávat žiletkou do předloktí celé jméno svého kurátora, strkat libovolné tělesné výčnělky do vroucího oleje nebo si akumulátorovou vrtačkou zkusmo odebírat kostní dřeň. Ovšem pokud chcete naprudko prožít opravdovou agonii, naperte si do očí a uší tento ohňostroj vrcholné trapnosti a ultimativní debility. Patrně původně zamýšlená parodie na nejsterilnější a nejtupější metrosvinstvo devadesátých let se zvrhla v něco, nač každý jedinec s kompletní chromozomální sadou a kvocientní hodnotou nad osmdesát obvykle ihned hystericky volá hovnocuc či deratizátora, urputně si to maže Canestenem nebo na to ječíc lije Savo. Exemplárně sofistikovaný …, a teď mě opravdu nenapadá výstižný termit, abych hrubě neurazil všechny ty scénáristy s alespoň trochou soudnosti a mikrosmyslem pro humor, … taxi prostě představte něco, co načmáral down či hlavní Troškův kuřbuřt Marek Kališ hovnem na zeď, velmi citlivě doplňuje to nejzrůdnější panoptikum neherecké bezradnosti a defilé malformací plastické chirurgie. V životě bych neřekl, že někdy uvidím zvratek, v němž bude Skála Steroidson tou nejpřirozenější, nejsympatičtější a nejlépe nehrající marionetou. Fuckt je! Fantasticky mu totiž kundují a nahrávají na všechny ty tak ukrutně vtipné tumory dva páry skákajících koz s ochrnutými xichty, jeden nebetyčně trapný a mimořádně hnusný retard (tady se, milé lopaty, musíte hihňat úpa nejvíc, protože je to jakože ta nejnasáklejší … vložka plná krve, hnisu a žluklého poševního šlemu … nějaký vhodný antonym slova „komická“ jsem přeci jenom našel) a nejzářivější hvězda pandžábské kinematografie, komplexně prkenná plastická trhavina a až obskurně odporná botoxo – silikonová cigoška Sandra Čonková. Ale to ještě zdaleka nic není proti zjevení se a výronu nejslizštějšího metrobukanýra planety, šedesátikilového staženého králíka s prasečími očky a vymelírovaným narozeninovým dortem na hlavě, který perfektně drží i v příboji, ideálu kalifornských vepřovic a reklamy na akutní buzní obrnu jménem Hnuzac Efron. Dokonale dávivé a ekzemotvorné! Takže, pokud jste to ještě náhodou neviděli, rozhodně udělejte něco pro svou mentální svěžest a raději se místo toho zabijte! Já už si docela dlouho tak urputně nepřál, aby se mi odchlíply sítnice a kladívka s kovadlinkami mi sežraly hlemýždě a deflorovaly bubínek, jen abych už nikdy nemusel podobný audiovizuální teror znovu vstřebávat.

[NEW] Watch Baywatch | baywatch.2017 – POLLICELEE

Coming Soon

The Cuphead Show!

Follow the misadventures of the impulsive Cuphead and his cautious but persuadable brother Mugman in this animated series based on the hit video game.

Heirs to the Land

Sequel to “Cathedral of the Sea”: In 1387 Barcelona, a boy who dreams of becoming a shipbuilder is supported and protected by a now-elderly Arnau.

Dhamaka

When a cynical ex-TV news anchor gets an alarming call on his radio show, he sees a chance for a career comeback — but it may cost him his conscience.

You’re Nothing Special

After moving from Barcelona to her mom’s boring town, Amaia discovers she may have inherited powers from her grandmother, rumored to have been a witch.

Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier

After Birgit Meier vanishes in 1989, police missteps plague the case for years. But her brother never wavers in his tireless quest to find the truth.

Escape from Spiderhead

In the near future, two convicts confront their pasts in a facility run by a visionary who gives them emotion-altering drugs. Starring Chris Hemsworth.

Ídolo

After Spain’s biggest music star accidentally dies during a concert, a fan seizes the chance to escape his mundane life by adopting his idol’s persona.

Against The Ice

In 1909, two explorers fight to survive after they’re left behind while on a Denmark expedition in ice-covered Greenland. Nikolaj Coster-Waldau stars.


Baywatch – Meet Matt Brody


No infringement intended
(edit): and omg for the 7,000 of you asking, the song is ‘Sean Paul No Lie ft. Dua Lipa’

นอกจากการดูบทความนี้แล้ว คุณยังสามารถดูข้อมูลที่เป็นประโยชน์อื่นๆ อีกมากมายที่เราให้ไว้ที่นี่: ดูความรู้เพิ่มเติมที่นี่

Baywatch - Meet Matt Brody

Review phim: Cuộc Chiến Cơm Hộp ( Bento Harassment )


reviewphim

Review phim: Cuộc Chiến Cơm Hộp ( Bento Harassment )

Baywatch I Trailer #2 I Paramount Pictures International


Welcome to Baywatch. Our team is the elite of the elite. BeBaywatch
BAYWATCH follows devoted lifeguard Mitch Buchannon (Johnson) as he butts heads with a brash new recruit (Efron). Together, they uncover a local criminal plot that threatens the future of the Bay.
Subscribe:
https://www.youtube.com/user/paramountintl/
Connect with us online:
WEBSITE: http://www.paramountpicturesinternational.com/
FACEBOOK: [Bitly: Regional FB Link title or studio]
TWITTER: [Bitly: Regional Studio Twitter Link]
Paramount Pictures International
With over 100 years of experience entertaining audiences, Paramount Pictures expands its reach through Paramount Pictures International (PPI). PPI markets and distributes its films globally, enabling viewers all around the world to enjoy titles such as The Godfather, Star Trek, Mission: Impossible, Paranormal Activity, Transformers, and many more.
VISIT US ON THE WEB:
http://ParamountPictures.co.uk
LIKE US ON FACEBOOK:
https://www.facebook.com/ParamountPic…
FOLLOW US ON TWITTER:
https://twitter.com/paramountuk
Baywatch I Trailer 2 I Paramount Pictures International

Baywatch I Trailer #2 I Paramount Pictures International

Baywatch (2017) – Official Red Band Trailer – Paramount Pictures


Watch the official trailer for Baywatch, starring Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera and Jon Bass. Baywatch is coming to theatres May 25, 2017! Get tickets now!
BAYWATCH follows devoted lifeguard Mitch Buchannon (Johnson) as he butts heads with a brash new recruit (Efron). Together, they uncover a local criminal plot that threatens the future of the Bay.
Directed by Seth Gordon
Cast: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra, Jon Bass, Ilfenesh Hadera
Official Movie Site: http://www.thebaywatchmovie.com/
Facebook: https://www.facebook.com/BaywatchMovie/
Twitter: https://twitter.com/baywatchmovie
Instagram: https://www.instagram.com/baywatchmovie/
Subscribe: https://www.youtube.com/channel/UCF9imwPMSGz4Vq1NiTWCC7g?sub_confirmation=1
Watch all the latest movie trailers from Paramount Pictures:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLVjwdZylAT2n95xY_gEMDw5_XAklnN9tE
Paramount Pictures Corporation (PPC), a global producer and distributor of filmed entertainment, is a unit of Viacom (NASDAQ: VIAB, VIA), a leading content company with prominent and respected film, television and digital entertainment brands. Paramount controls a collection of some of the most powerful brands in filmed entertainment, including Paramount Pictures, Paramount Animation, Paramount Television, Paramount Vantage, Paramount Classics, Insurge Pictures, MTV Films, and Nickelodeon Movies. PPC operations also include Paramount Home Media Distribution, Paramount Pictures International, Paramount Licensing Inc., and Paramount StudioGroup.
Connect with Paramount Pictures Online:
Official Site: http://www.paramount.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Paramount
Instagram: http://www.instagram.com/ParamountPics
Twitter: https://twitter.com/paramountpics
YouTube: https://www.youtube.com/user/Paramount

Baywatch (2017) - Official Red Band Trailer - Paramount Pictures

Baywatch 2017 Priyanka Chopra


Baywatch 2017 Dwayne Johnson, Zac Effron, Priyanka Chopra
Get your swimsuits ready. Lt. Mitch Buchannon is the dedicated leader of a group of lifeguards at Malibu Beach in Los Angeles. This soap opera features a lot of sand, sun and bikinis, but also tackles many serious themes and features multifaceted characters. \”Baywatch\” is known for using slow motion when the lifeguards are running.

Baywatch 2017 Priyanka Chopra

นอกจากการดูบทความนี้แล้ว คุณยังสามารถดูข้อมูลที่เป็นประโยชน์อื่นๆ อีกมากมายที่เราให้ไว้ที่นี่: ดูบทความเพิ่มเติมในหมวดหมู่Leather

ขอบคุณที่รับชมกระทู้ครับ baywatch.2017

Leave a Comment